TOBB Manşet Haberleri

Hisarcıklıoğlu’ndan EBSO Başkanı Yorgancılar’a taziye ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar’ın vefat eden annesi Sabiha Yorgancılar için taziye ziyaretinde bulundu.

Bakan Vedat Işıkhan, TOBB Yönetim Kurulu ile bir araya geldi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.

TOBB Yönetim Kurulu, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel’i ağırladı

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel ve ekibi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.

"Sigorta Haftası kutlu olsun"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında icra edilecek olan Sigorta Haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Hisarcıklıoğlu, ABD’li firmaların üst düzey yöneticileriyle bir araya geldi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar’ın katılımıyla, TOBB ve ABD Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, ABD’li firmaların üst düzey yöneticileriyle bir araya gelindi.

Hisarcıklıoğlu, ABD’li şirketleri Türkiye’de yatırım yapmaya davet etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla New York’ta düzenlenen toplantıda ABD'li iş insanları ile bir araya geldi. Hisarcıklıoğlu, ABD’li şirketleri Türkiye’de yatırım yapmaya davet etti.

Hisarcıklıoğlu’na DTİK Özel Ödülü

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk diasporasının tek bir platformda buluşmasına yönelik en önemli somut adım olan Dünya Türk İş Konseyi Başkanlığı esnasında şehir temsilciliklerinin kurulmasına öncülük ettiği için Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) Özel Ödülüne laik görüldü. Dünya Türk İş Konseyi 10. Kurultayında düzenlenen törende ödülü, Hisarcıklıoğlu adına TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.

Kırşehir heyetinden Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara, Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz, Kırşehir Ticaret Borsası Meclis üyesi Şaban Çelik, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk ve Kırşehir Ziraat Odası Başkanı Mevlüt Toprak ile TOBB İkiz Kuleler'de bir araya geldi.

“AB benzeri bir bütünleşme başarı hikâyesini, biz de yazmalıyız”

Türk Dünyası İş Forumu, Türk Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirildi.

Hisarcıklıoğlu, Türk Dünyası iş insanları ile görüştü

Türk Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İstanbul’da gerçekleştirilecek Türk Dünyası İş Forumu ve İş Görüşmeleri öncesinde katılımcılar ile bir araya geldi.

Hisarcıklıoğlu, Togg Deneyim Merkezi’n ziyaret etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ali Kopuz, Tamer Kıran ve Şekib Avdagiç ile birlikte İstanbul Zeytinburnu Yedi Mavi’deki Togg Deneyim Merkezi’ni ziyaret etti.

İMEAK DTO Başkanı Kıran'a taziye

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran'ın vefat eden annesi Günay Kıran için taziye ziyaretinde bulundu.

Hisarcıklıoğlu’ndan İTO Başkanı Avdagiç’e taziye ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç’in vefat eden annesi Suada Avdagiç için taziye ziyaretinde bulundu.

Hisarcıklıoğlu’ndan İstanbul Valisi Gül’e ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İstanbul Valisi Davut Gül’ü ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

“Tüm dünyada perakende verileri kritik ekonomik gösterge olarak kullanılmaktadır”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Yerel Zincirler Buluşuyor 2023 Konferansı ve Fuarı’na katıldı.

Eurochambres Başkanlık Divanı İspanya Kralı VI. Felipe tarafından kabul edildi

Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (Eurochambres) Başkan Vekili, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; Eurochambres Başkanlık Divanı ile birlikte Madrid’te İspanya Kralı Sayın VI. Felipe tarafından kabul edildi.

Hisarcıklıoğlu, Eurochambres Başkanlık Divanı toplantısına katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun, Başkan Yardımcılığını yürüttüğü Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği’nin (Eurochambres) Başkanlık Divanı toplantısı, İspanya Odalar Birliği Başkanı José Luis Bonet’in ev sahipliğinde Madrid’de yapıldı.

Hisarcıklıoğlu, Madrid Büyükelçisi Ezberci’yi ziyaret etti

Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (Eurochambres) Başkanlık Divanı toplantısı için Madrid’e giden, Eurochambres Başkan Vekili Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin Madrid Büyükelçisi Nüket Küçükel Ezberci’yi ziyaret etti.

Milas Yağlı Zeytini, AB'den coğrafi işaret tescili aldı

Milas Yağlı Zeytini, AB'den coğrafi işaret tescili alan 14'üncü ürün oldu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Reşit Özer’i, MİTSO yönetim kurulu ve tüm çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Tarsus Ticaret Borsası'ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Eurochambres AB üyesi olmayan üyeler toplantısı video konferans yöntemiyle yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun, Başkan Yardımcılığını yürüttüğü Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği’nin (Eurochambres) AB üyesi olmayan üyeler yıllık toplantısı video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

Avrupa Komisyonu Komşuluk ve Genişleme Politikalarından sorumlu üyesi Varhelyi TOBB’da

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Avrupa Komisyonu Komşuluk ve Genişleme Politikalarından sorumlu üyesi Oliver Varhelyi ile TOBB’da bir araya geldi.

Hisarcıklıoğlu Orta Vadeli Program’ı (OVP) değerlendirdi

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 2024-2026 dönemini kapsayan Orta Vadeli Program’ı (OVP) değerlendirdi.

Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Arıncı ile görüştü

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı ile TOBB İkiz Kuleler’de görüştü.

Hisarcıklıoğlu Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan’ı ağırladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan ile TOBB İkiz Kuleler’de görüştü.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz’a ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı ziyaret etti.

Hisarcıklıoğlu nikâh şahidi oldu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası Meclis Üyesi Doğanalp Çiftçi'nin Emine Özkaya ile nikah törenine şahitlik etti.

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’a ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’ı ziyaret ederek, TOBB’un yurt dışı çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Hisarcıklıoğlu ve Bakan Bolat Çıldır-Aktaş Gümrük Kapısı’nda incelemelerde bulundu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Bakanı Ömer Bolat ile birlikte TOBB ve Oda-Borsaların Yap-İşlet-Devret yöntemiyle modernize ettiği Ardahan Çıldır-Aktaş Gümrük Kapısı’nda incelemelerde bulundu.

Kafkaslara ve Asya’ya açılan Türkgözü Gümrük Kapısı modernize edildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Bakanı Ömer Bolat ile birlikte Ardahan’ın Posof ilçesinde modernizasyonu tamamlanan Türközü Gümrük Kapısı'nın açılış törenine katıldı.

TOBB Yönetim Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ziyaret etti

M. Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanlığındaki Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti.

Hisarcıklıoğlu TOBB Komisyon ve Kurulları ile buluştu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; görev dağılımlarını gerçekleştiren TOBB Komisyon ve Kurulları ile bir araya geldi.

Kutbettin Arzu’yu kaybettik

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; TOBB Genel İdare Kurulu Üyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanlarından, Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Kutbettin Arzu’nun vefatından derin üzüntü duyduğunu bildirerek, Arzu’ya Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve TOBB camiasına başsağlığı diledi.

Hisarcıklıoğlu ve Bakan Bolat, Irak Ulaştırma Bakanı El Sadavi ve iş dünyası temsilcileriyle buluştu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Bakanı Ömer Bolat ile birlikte Bağdat ziyareti kapsamında Irak Ulaştırma Bakanı Rezzak Muheybis El Sadavi ve iş dünyası temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen toplantıya katıldı.

Irak İmar, İskan, Belediyeler ve Kamu İşleri Bakanı Rekani ile görüşme

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Bakanı Ömer Bolat ile birlikte katıldığı Bağdat ziyareti kapsamında Irak İmar, İskan, Belediyeler ve Kamu İşleri Bakanı Bengin Rekani ile görüştü.

Powered by RSS 2 HTML