TOBB Manşet Haberleri

Hisarcıklıoğlu, İstanbul TO 140. Yıl ödül törenine katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen, İstanbul Ticaret Odası 140. Yıl Özel Ödülleri programına iştirak etti.

Elazığ’a değer katanlar ödüllendirildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası tarafından düzenlenen Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni’ne katıldı.

Dumandağ Vakfı Açılış Töreni

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve ailesinin kurucusu olduğu Dumandağ Vakfı Açılış Töreni’ne katıldı.

Hisarcıklıoğlu, Elerji A.Ş. Biyogaz Tesisinin açılışını yaptı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde kurulan Elerji A.Ş. Biyogaz Tesis Açılışı ve Besi TDİ OSB Tanıtım törenine katıldı.

Hisarcıklıoğlu’ndan, Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları'na ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Elazığ programı kapsamında Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı makamında ziyaret etti.

Elazığ Valisi Toraman'ı ziyaret

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman'ı makamında ziyaret etti.

Hisarcıklıoğlu Siirt’de iş dünyasıyla buluştu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Siirt TSO Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu’nun ev sahipliğinde meclis üyeleri ile düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Toplantıda Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ve Yargıtay Cumhuriyet Başsevcısı Bekir Şahin de yer aldı.

Siirt TSO Arabuluculuk ve Uyum Merkezi hizmete girdi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Arabuluculuk ve Uyum Merkezi’nin açılış törenine katıldı.

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu’nu ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Siirt programı kapsamında beraberindeki oda ve borsa başkanları ile birlikte İlin Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Hisarcıklıoğlu, Ünye TSO heyetini kabul etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Akar ve beraberindeki heyeti kabul etti.

“En çok övündüğüm projem TOBB ETÜ”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve TOBB ETÜ Mütevelli Heyet Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ 2022-2023 eğitim öğretim yılı açılışında, "Girişimcilik ve Liderlik" dersinde öğrencilerle bir araya geldi.

Hisarcıklıoğlu, Kocaeli iş dünyası ile istişarede bulundu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen istişare toplantısına katılarak, üyeleri sorunlarını dinledi.

Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Sanayi Odası Meclis Üyeleri ile buluştu

Kocaeli Sanayi Odası Meclis Toplantısı’na katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli’nin ticaret, sanayi, tarım ve liman şehri olduğunu ve OSB’lerde, ihracatta, ar-ge ve yüksek teknolojide, ödenen vergide, mesleki eğitimde ve istihdam da, Türkiye’nin göz bebeği olduğunu söyledi.

Gebze Darıca Hizmet Kompleksi açıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Gebze Ticaret Odası ve Darıca Belediyesi tarafından yaptırılan Darıca Hizmet Kompleksi’nin açılış törenine katıldı.

İzmir TO Uyum ve Arabuluculuk Merkezi hizmete açıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İzmir Ticaret Odası Uyum ve Arabuluculuk Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

“Eğitime yönelik yapmış olduğumuz tüm yatımların ve desteklerin toplam hacmi 3,6 milyar liraya ulaştı”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Aliağa TOBB ALOSBİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açılış Töreni’ne katıldı.

Aliağa Ticaret Odası’nı ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Aliağa Ticaret Odası’nı ziyaret ederek, Meclis Üyeleri ile sohbet etti.

Faaliyette olan lisanslı depo kapasitesi 8,5 milyon tonu geçti

Ege Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk AŞ'nin (ELİDAŞ) kapasite artırımı ve ek tesislerinin açılış töreni, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılmıyla İzmir’in Selçuk ilçesindeki tesislerde gerçekleştirildi.

Hisarcıklıoğlu’ndan, Selçuk Ticaret Odası’nı ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Selçuk Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Hisarcıklıoğlu, burada Meclis Üyelerinin sıkıntılarını ve çözüm önerilerini dinledi.

Hisarcıklıoğlu Arhavi iş dünyasını dinledi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Artvin programı kapsamında Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret ederek, meclis üyeleri ile görüştü.

Hopa TSO'da Uyum ve Arabuluculuk Merkezi hizmete girdi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TSO) ziyaret ederek, Uyum ve Arabuluculuk Merkezi'nin açılış törenine katıldı.

Hisarcıklıoğlu Borçka TSO’da…

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Artvin programı kapsamında Borçka Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret ederek meclis üyeleriyle istişarede bulundu.

Artvin TSO Uyum ve Arabuluculuk Merkezi açıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Uyum ve Arabuluculuk Merkezi’nin açılına katıldı.

Hisarcıklıoğlu Artvin iş dünyası ile buluştu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Artvin Gençlik Merkezi’nde Artvin TSO Başkanı Seçkin Kurt’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen istişare toplantısına katıldı.

Artvin TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi için açılış kurdelesi kesildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Artvin TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin açılış törenine katıldı.

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’e ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, beraberindeki oda ve borsa başkanları ile birlikte Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i makamında ziyaret eti.

Artvin Valisi Yılmaz Doruk’a ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Artvin Valisi Yılmaz Doruk’u makamında ziyaret etti.

Hisarcıklıoğlu, Ardeşen’de iş dünyasını dinledi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Rize’nin Ardeşen ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek meclis üyelerinin sorun ve beklentilerini dinledi, çözüm önerilerini istişare etti.

Pazar için havaalanı büyük bir fırsat

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Rize’nin Pazar ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek meclis üyeleri ile istişarede bulundu.

Hisarcıklıoğlu’na Azerbaycan ‘Dostluk Nişanı’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından ‘Dostluk Nişanı’ ile ödüllendirildi. Nişanı, Azerbaycan Ekonomi Bakanı Mikayıl Cabbarov düzenlenen törenle takdim etti.

Hisarcıklıoğlu’ndan, Türkiye’nin Bakü Büyükelçisi Bağcı’ya ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Azerbaycan temasları kapsamında beraberindeki heyetle birlikte, Türkiye’nin Bakü Büyükelçisi Cahit Bağcı’yı Büyükelçilik konutunda ziyaret etti.

Türk dünyasının iş insanları Karabağ'ın imarı için Şuşa'da buluştu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan Özbekistan ve Macaristan’dan iş insanlarının yer aldığı Türk İş Dünyası Forumu’nda ekonomisi hızla gelişen Azerbaycan'ın cazip iş ve yatırım imkanları sunduğunu ifade etti.

Hisarcıklıoğlu Şuşa'da

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, beraberindeki heyet ile birlikte, Türk İş Forumu'na katılmak için Karabağ'ın Şuşa kentine gitti.

Hisarcıklıoğlu ve DIHK Başkanı Adrian’ın Nevşehir ve Kayseri ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Alman Sanayi ve Ticaret Odaları Birliği (DIHK) Başkanı Peter Adrian ve beraberindeki DIHK CEO’su Dr. Martin Wansleben, AHK Türkiye Genel Sekreteri Dr. Thilo Pahl ve DIHK Direktörü Elisabeth Strahl, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Nevşehir ve Kayseri’de çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Alman Sanayi ve Ticaret Odaları Birliği Başkanı Adrian TOBB’da

Alman Sanayi ve Ticaret Odaları Birliği (DIHK) Başkanı Peter Adrian ve beraberindeki DIHK CEO’su Dr. Martin Wansleben, AHK Türkiye Genel Sekreteri Dr. Thilo Pahl ve DIHK Direktörü Elisabeth Strahl, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde TOBB’da düzenlenen çalışma yemeğine katıldı.

Powered by RSS 2 HTML