To je nápad!

Cuketa s mletým mäsom, cesnakom a syrom: Jediný recept z cukety, za ktorý vás bude manžel nosiť na rukách!

Cuketa je obľúbenou zeleninou leta. Vďaka svojej neutrálnej chuti sa hodí takmer na čokoľvek a môžete ju dochutiť a pripraviť na množstvo spôsobov. Dnes sme si pre vás pripravili skutočnú lahôdku, cuketu plnenú mletým mäsom a syrom, zapečenú v rúre.

Príspevok Cuketa s mletým mäsom, cesnakom a syrom: Jediný recept z cukety, za ktorý vás bude manžel nosiť na rukách! zobrazený najskôr To je nápad!.

Ak máte v záhrade kôpor, máte vyhraté: Okrem jedinečnej chuti a vône má úžasné účinky pre zdravie!

V záhrade mnohým z nás rastie len ako burina – nepotrebuje žiadnu starostlivosť a jeho výraznú vôňu poznáte už z diaľky. Pridávame ho do polievok, omáčok a zaváraním, málokto vie, v čom skutočne spočíva jeho liečivá moc a ako ho najlepšie využijeme pre zdravie. Áno, je to kôpor. Univerzálna bylinka, ktorá by si však zaslúžila oveľa...

Príspevok Ak máte v záhrade kôpor, máte vyhraté: Okrem jedinečnej chuti a vône má úžasné účinky pre zdravie! zobrazený najskôr To je nápad!.

Od tohoto momentu je obyčajna Alpa v mojej rodine považované z poklad: Ďakujem starkej za túto radu, využijete to celú sezónu!

Stará dobrá Alpa. Nechýba hádam v žiadnej domácnosti. Hoci všetci vieme, že je dobré, mať ju poruke, mnohí ľudia netušia, čo skutočne dokáže. Zozbierali sme pre vás 11 geniálnych tipov, ako využiť obyčajnú Alpu!

Príspevok Od tohoto momentu je obyčajna Alpa v mojej rodine považované z poklad: Ďakujem starkej za túto radu, využijete to celú sezónu! zobrazený najskôr To je nápad!.

Nesmrteľný „Oblíž prst“ na lyžičky – top recept: Zvládnete ho aj bez kuchynskej váhy a je lepší ako z cukrárne!

Vynikajúci recept na luxusný zákusok s jednoduchou prírpavou a ako píše jeho autorka Mária Palečková aj veľmi trefným pomenovaním. Po takejto dobrtoe si skutočne oblížete všetky prsty.

Príspevok Nesmrteľný „Oblíž prst“ na lyžičky – top recept: Zvládnete ho aj bez kuchynskej váhy a je lepší ako z cukrárne! zobrazený najskôr To je nápad!.

Naučte sa, ako pripraviť najchutnejší karfiol LEN s 1 lyžičkou oleja: Chrumkavý, mäkučký vnútri a ani sa nepredvára!

Pani Martina Škrtka Repiarová uverejnila vynikajúci tip, ako prirpaviť karfiol v trojobale, bez vyprážania a dokonca aj bez predvárania.

Príspevok Naučte sa, ako pripraviť najchutnejší karfiol LEN s 1 lyžičkou oleja: Chrumkavý, mäkučký vnútri a ani sa nepredvára! zobrazený najskôr To je nápad!.

Mäkučké moravské koláče, ktoré ani minútu nekysnú: Každému odporúčam dávku zdvojnásobiť, to cesto je úžasné!

Fantastické cesto na moravské koláče a buchty podľa autorky Evky Takačovej, ktoré viete pripraviť za 15 minút a ďalších 15 minút sa pečú. O pol hodinky tak môžete mať na stole vynikajúce koláčiky.

Príspevok Mäkučké moravské koláče, ktoré ani minútu nekysnú: Každému odporúčam dávku zdvojnásobiť, to cesto je úžasné! zobrazený najskôr To je nápad!.

Orechový list je darom z nebies: Čistí krv, lieči zrak a zastaví vypadávanie vlasov!

Ak máte na záhrade orech, máte šťastie – tento strom totižto lieči a nemusíte čakať len na jeho plody. Listy z orecha kráľovského môžete úžasne využiť pre vaše zdravie. Nemusíte čakať až dovtedy, kým dozrejú plody – perfektne môžete zužitkovať aj tieto zelené listy. Majú ohromné výhody pre vaše zdravie – najjednoduchšie je pripraviť si...

Príspevok Orechový list je darom z nebies: Čistí krv, lieči zrak a zastaví vypadávanie vlasov! zobrazený najskôr To je nápad!.

Zabudnite na plesnivé a choré paradajky: 4 zlaté pravidlá pre zdravú úrodu a recept na perfektný domáci postrek!

Aby ste mali zdravú úrodu paradajok, v prvom rade je dôležitá prevencia pred chorobami. Riziko, že vaše paradajky napadne nejaká pliaga znížite, ak dodržíte týchto 5 jednoduchých pravidiel a vyskúšajte aj odskúšaný zlatý liek… 1. Rešpektujte vzdialenosť medzi rastlinami a vyhnite sa zahusťovaniu sadeníc. 2. Vykonávajte pravidelný postrek aj keď vaše rastliny nie sú choré,...

Príspevok Zabudnite na plesnivé a choré paradajky: 4 zlaté pravidlá pre zdravú úrodu a recept na perfektný domáci postrek! zobrazený najskôr To je nápad!.

Nikdy predtým som nevidela chlieb piecť takto – úžasné: Vďaka tomuto receptu máme čerstvé pečivo, aj keď sú zavreté obchody!

S týmto receptom vás nezaskočí žiadna situácia a čerstvé pečivo budete mať stále na stole. Chutné a voňavé pečivo, ktoré miluje celá rodina. 

Príspevok Nikdy predtým som nevidela chlieb piecť takto – úžasné: Vďaka tomuto receptu máme čerstvé pečivo, aj keď sú zavreté obchody! zobrazený najskôr To je nápad!.

Lipová limonáda zlikviduje bolesť brucha, migrénu aj nádchu: Recept na najlepší letný nápoj – osvieži a zlepší vám život!

Lipa je strom, ktorý je rozšírený v miernom pásme, čiže aj u nás.  V minulosti ju uznávali ako symbol zmierenia a lásky

Príspevok Lipová limonáda zlikviduje bolesť brucha, migrénu aj nádchu: Recept na najlepší letný nápoj – osvieži a zlepší vám život! zobrazený najskôr To je nápad!.