To je nápad!

Úžasné tvarohové šišky na raňajky – bez kvapky oleja: Nekysnú, hotové sú hneď a deti ich milujú!

Výborný a hlavne rýchly recept na tvarohové šišky, ktoré nekysnú a pripravíte ich jednoducho na plechu. Výsledok si zamiluje celá rodina! Potrebujeme: Tvaroh mäkký hrudkovitý – 300 g Vajcia – 1 ks Cukor – 3 polievkové lyžice Vanilín – štipka Múka hladká – 120 g Prášok do pečiva – 1/2 lyžičky Na potretie: Vaječný žĺtok...

Príspevok Úžasné tvarohové šišky na raňajky – bez kvapky oleja: Nekysnú, hotové sú hneď a deti ich milujú! zobrazený najskôr To je nápad!.

Túto rastlinu by vraj mal mať doma každý. Takto ľahko ju rozmnožíte!

Táto rastlina pochádza z ďalekého Madagaskaru a ľudia veria, že nie je len tak obyčajnou rastlinkou. Toto je dôvod.

Príspevok Túto rastlinu by vraj mal mať doma každý. Takto ľahko ju rozmnožíte! zobrazený najskôr To je nápad!.

Pretrite si každý deň tvár s plátkom obyčajného zemiaku a ten rozdiel si všimne aj vaše okolie: Účinok, ktorý by mali poznať hlavne ženy!

Zdravá a rovnomerná pleť je pýchou každej ženy. Zvyčajne musíte vynaložiť veľa úsilia a peňazí na dosiahnutie požadovaného výsledku. Avšak vonkajšie faktory, nezdravá strava, nedostatok spánku, nadmerné slnenie a hormonálne zmeny vedú k zhoršeniu stavu pleti a to aj pri pravidelnej starostlivosti.

Príspevok Pretrite si každý deň tvár s plátkom obyčajného zemiaku a ten rozdiel si všimne aj vaše okolie: Účinok, ktorý by mali poznať hlavne ženy! zobrazený najskôr To je nápad!.

19 úchvatných farieb vlasov, s ktorými zažiarite: Vyberie si dáma každého veku!

Príspevok 19 úchvatných farieb vlasov, s ktorými zažiarite: Vyberie si dáma každého veku! zobrazený najskôr To je nápad!.

Nad touto diétou jasajú aj lekári: Žiadne hladovanie, dá do poriadku zdravie, vyčistí cievy a kilá miznú ako bonus!

Táto diéta v pravom slova zmysle nikdy ani diétou nemala byť. Úbytok hmotnosti je len jej vedľajší a veľmi žiadaný efekt. DASH diéta, vznikla za účelom zníženia vysokého krvného tlaku -hypertenzie a jej autormi nie sú výživoví poradcovia, ale tím špecialistov v srdcovo-pľúcnom-krvnom Národnom ústave pre zdravie. Napokon skratka DASH znamená Dietary Approaches to Stop Hypertension – čo v preklade...

Príspevok Nad touto diétou jasajú aj lekári: Žiadne hladovanie, dá do poriadku zdravie, vyčistí cievy a kilá miznú ako bonus! zobrazený najskôr To je nápad!.

Títo ľudia používajú kyselinu citrónovú spôsobom, o akom sa nám ani nesnívalo: 21 trikov, ktoré ušetria kopec peňazí aj námahy!

Túto radu mi dala kedysi starká a neskôr som to videla aj u mami. Vždy mať doma aspoň 1 balíček kyseliny citrónovej navyše. Ja ho pri upratovaní využívam každý týždeň. Ak viete, ako ju použiť, nebudete si už upratovanie bez nej vedieť predstaviť. Rozžiari vám okná, predĺži životnosť práčky a je to najlepší kameňožrút pre...

Príspevok Títo ľudia používajú kyselinu citrónovú spôsobom, o akom sa nám ani nesnívalo: 21 trikov, ktoré ušetria kopec peňazí aj námahy! zobrazený najskôr To je nápad!.

Kôprová omáčka do šalátov, na chlebíčky aj k mäsu – výroba zaberie 5 minút: Teraz máte obľúbené aromatické byliny k dispozícii po celý rok!

Koprová omáčka je užitočná nielen na zimu, ale aj v lete na ochutenie studených polievok, šťavnatých šalátov zo sezónnej zeleniny, ako nátierka na chlebíčky či výborný doplnok domácej grilovačky. Toto zelené korenie dáva jedlám jedinečnú chuť a vôňu. Potrebujeme: 2 hrnčeky kôpru nakrájaného nadrobno (kôpor nezabudnite najskôr umyť a potom osušiť na papierových obrúskoch) 1...

Príspevok Kôprová omáčka do šalátov, na chlebíčky aj k mäsu – výroba zaberie 5 minút: Teraz máte obľúbené aromatické byliny k dispozícii po celý rok! zobrazený najskôr To je nápad!.

Jednoduché a lacné riešenie, ako sa zbaviť otravných múch a komárov vonku aj vnútri: Koniec bzučania a štípancom!

Otravné muchy a komáre sa pomaly ale isto prebúdzajú k životu. Poradíme vám, ako si užiť pobyt vonku bez toho, aby vám znepríjemňovali život. Je to prekvapivo jednoduché a veľmi účinné! Olej na varenie, šampón a ocot Aby ste účinne odpudzovali komáre a muchy, budete potrebovať lacný kuchynský olej, šampón a 9% ocot. Zmiešajte tieto...

Príspevok Jednoduché a lacné riešenie, ako sa zbaviť otravných múch a komárov vonku aj vnútri: Koniec bzučania a štípancom! zobrazený najskôr To je nápad!.

Kastról z mladej cukety a syra: Fantasticky chutné a jemné slané pohostenie – robím aj na grilovačku namiesto šalátu!

Kastról z mladej cukety dostane chutné, plné a veľmi jemné. To doslova topí v ústach a ukazuje, nie je toľko kalórií. Takáto kastrólka sa môže jesť aspoň každý deň a nestarať sa o svoju postavu. Potrebujeme: 800 g cukety 4 vajcia 50 ml rastlinného oleja 200 gramov syra 150 g krupice 1 čajová lyžička prášku do pečiva...

Príspevok Kastról z mladej cukety a syra: Fantasticky chutné a jemné slané pohostenie – robím aj na grilovačku namiesto šalátu! zobrazený najskôr To je nápad!.

Túto rastlinku v lete neprehliadajte: Záchrana pri bolesti brucha, čistí krv a kašeľ likviduje na počkanie – využijete ju celý rok!

Ďatelina lúčna je na prvý pohľad len obyčajná krmovina, ktorej osivo sa dá kúpiť v každom záhradkárskom obchode. Táto rastlina má však oveľa širšie využitie, nakoľko má liečivé účinky využívané už po stáročia. V minulosti bola považovaná dokonca aj za bylinu, ktorá mala pôsobiť proti negatívnej energii a mala priniesť šťastie. My ju používame hlavne...

Príspevok Túto rastlinku v lete neprehliadajte: Záchrana pri bolesti brucha, čistí krv a kašeľ likviduje na počkanie – využijete ju celý rok! zobrazený najskôr To je nápad!.